TOETAJAD

Oleme siiralt tänulikud Talendid Rajale 2020 toetajatele, kes on alljärgnevalt ära toodud tähestikulises järjekorras. Üheskoos teeme suuri asju ja üheskoos aitame uued talendid rajale!

urmo_aava_001.jpg

Urmo Aava

Rally Estonia WRC-etapi peakorraldaja

Urmo Aava on endine tipprallisõitja ning Eestis toimuva autoralli maailmameistrivõistlute etapi Rally Estonia peakorraldaja. Igapäevaselt töötab NB Quality tegevjuhina.

Toivo-1.jpg

Toivo Asmer

Endine tippvormelisõitja ja Timber AS nõukogu esimees

Toivo Asmer on mitmekordne Eesti ja NLiidu meister vormelisõidus. Olnud tegev poliitikas, ettevõtluses, korraldanud ringrajavõistlust Suur Võidusõit ning olnud regionaalminister, Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige ning Eesti Kardiliidu president.

static-img.aripaev.ee.jpeg

Oleg Gross

Grossi Toidukaubad omanik ja kauaaegne autospordi suurtoetaja

Oleg Gross on endanimelise poeketi Grossi Toidukaubad asutaja ja omanik ning pikaaegne Eesti autospordi suurtoetaja. Olnud aastaid Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige.

static-img.aripaev.ee-2.jpeg

Janno Hert

Rallikorraldaja ja Tridens AS juhatuse liige

Janno Hert on rallikorraldaja ja muidu suur rallisõber. Igapäevaselt tegutseb hulgikaubandusettevõtte Tridens AS juhatuse liikmena.

81519023_10157112769613090_2039005852278

Heikki Hõbemägi

Karditiimi TARK Racing tiimijuht, Eesti Kardiliidu juhatuse liige

Heikki Hõbemägi on professionaalse karditiimi TARK Racing asutaja ja juht. Varasemalt tegelenud kardi- ja autospordiga, Eesti meister. Kauaaegne Eesti Kardiliidu juht.

Tarmo Hõbe

Rally Estonia WRC-etapi peakorraldaja

Tarmo Hõbe on üks Eestis toimuva autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia peakorraldajatest. Igapäevaselt töötab Saku Suurhalli tegevjuhina.

Raul Jeets

Suurettevõtja ja rallisõitja

Raul Jeets on peamiselt tuntud eduka rallisõitjana, kes osalenud lisaks Eesti võistlustele ka maailmameistrivõistlustel. Igapäevaselt tegeleb ta mitmekülgselt ettevõtlusega. On olnud kauaaegne Eesti Autospordi Liidu juhatuse liige.

Rain Kaljuste

Tartu Klaaspakett omanik ja autospordisõber

Rain Kaljuste on klaasiettevõtte Tartu Klaaspakett asutaja ja omanik. Kirgliku tehnikaspordihuvilisena panustab Rain nii oma kardisõitjatest poegade käekäiku kui sporti tervikuna.

Silver Kütt

Rally Estonia WRC-etapi peakorraldaja

Eestis toimuva autoralli maailmameistrivõistluste etapi Rally Estonia üks peakorraldajatest. Tegelenud varasemalt rallisõiduga.

Kalev Kruus

Spordikommentaator

Kalev Kruusi spordikommentaarid on tuttavad isegi sprdist mitte lugupidavale inimesele. Tõelise spordihingena on Kalev Kruus just kirglik autospordifänn.

Raimo Kulli

Ringrajasõitja, EST 1 Racing Team omanik ja juht

Raimo Kulli on viimaste aastate parim Eesti kohalik ringrajasõitja ja mitmekordne Eesti meister. Võistelnud nii BMW 325 CUP kui vormel-Renault'ga. Viimasel ajal siiski Porsche 911 Cup klassis.

Toomas Lambin

Saksa Auto AMK juhataja ja ringrajaspordi edendaja

Toomas Lambin on olnud kauaaegne Eesti Autospordi Liidu ringrajakomitee esimees ning seotud mitmete rahvusvaheliste ringrajavõistluste korraldamisega.

Andrus Laur

Rallitiimi juht, endine tipprallisõitja 

Andrus Laur oli sajandialguse üks talendikamaid noori rallisõitjaid. Tegeleb täna maailmameistrivõistlustel osaleva erarallitiimi juhtimisega.

Rando Mere

Live-otseülekandeid tootva ettevõtte television.ee juht

Rando Mere on videoproktsiooni valdkonnas tuntuim nimi Eestis, kellega on ladusat koostööd teinud enamik Eesti autospordi võistluste korraldajaid. Rando on ühtlasi eluaegne autospordisõber.

Eero Nõgene

Ettevõtja, filmiprodutsent ja rallikrossisõitja

Tema loodud heategevusfond "Aitan lapsi" viib lapsi siiani teatrisse, muuseumidesse ning aitab ka muudest kultuurisündmustest osa saada. Tema ettevõte Sterotek Film on lisaks paljudele muudele edukatele projektidele tootnud filmi "Ott Tänak The Movie".

Jussi Pärnpuu

Autoettevõtja ja endine ringrajasõitja

Jussi Pärnpuu on valdava osa oma elust tegelenud autoettevõtete juhtimisega, mis on esindanud brände nagu VW, Skoda, Renault, Dacia, Lamborghini, Bentley, Lotus ja Porsche. Tegelenud varasemalt edukalt autode ringrajasõiduga.

Valdur Reinsalu

Reinsalu Sport tegevjuht

Valdur Reinsalu on rallikrossiautosid ehitava Reinsalu Sport asutaja ja tegevjuht. Olnud kauaaegne autospordi funktsionäär ja rallikrossi Eesti meistrivõistluste sarja promootor. Tegelenud edukalt ka ise rallikrossisõiduga.

Taavi Rõivas

Endine peaminister, autospordientusiast

Taavi Rõivas on endine Eesti Vabariigi peaminister. Olnud pikka aega autospordientusiast ning kuulunud ka Eesti Autospordi Liidu juhatusse.

Siim Saluri

Rallikrossisõitja ja Omecar OÜ juht

Siim Saluri on võidusõidutiimi R.S. Racing juht ja transpordiettevõtja. Tegeleb aktiivselt rallkrossisõiduga.

Tanel Samm

Monster Music OÜ tegevjuht

Tanel Samm on ürituste korraldamisega tegeleva ettevõtte Monster Music OÜ tegevjuht ning autospordientusiast ja toetaja.

Indrek Sepp

Kopra-Trans juhatuse esimees

Indrek Sepp on transpordiettevõtte Kopra-Trans asutaja ning juht. Suure autospordisõbrana on ta toetanud paljusid võistlusi ning sportlasi.

Üllar Suvemaa

LaitseRallyPark'i asutaja

Üllar Suvemaa on LaitseRallyPark'i asutaja ja tegevjuht, autokollektsionäär ja kauaaegne autospordi toetaja. Lisaks on ta projekteerimisfirma Pikoprojekt OÜ omanik.

Margus Tomberg

Kauaaegne auto24.ee juhatuse esimees

Kauaagne autospordi metseen ja toetaja. Tegelenud nooruses edukalt motokrossisõiduduga.

Ott Tänak

Autoralli maailmameister 2019

Ott Tänak on läbi aegade edukaim Eesti rallisõitja ning 2019. a autoralli maailmameister. Lisaks on ta rallitiimi OT Racing asutaja.

Ivo Uustulnd

Ettevõtja ja suur rallisõber

Ivo Uustulndi loodud ettevõte S-Link tegeleb isikukaitsevahendite ja töörõivastuse jae- ja hulgimüügiga, samuti reklaamiteenuste osutamisega. Ivo on suur rallisõber ning on üks Saaremaa ralli peakorraldajatest.

Mihkel Vaks

Endine tippmotokrossisõitja ja autoettevõtja 

Mihkel Vaks on mitmekülgne tehnikasportlane, olles mitmekordne Eesti meister motokrossis ja võistelnud ka kardisõidus, autorallis, mootorrataste ringrajasõidus ning veemotos. Igapäevaselt töötab Citroëni sõidukite maaletoojana.