MIS SEE ON?
 

Talendid Rajale on juba 2013. a Eesti Autospordi Liidu ja Eesti Kardiliidu koostöös korraldatav laste hobikardisari. Sari on mõeldud lastele spordis esimeste sammude tegemiseks. Võidusõiduvarustust ega karti võistleja omama ei pea, kõik vajalik sisaldub 50€ osalustasus ning tagatakse osalejale võistluspaigas kohapeal. Talendi-sarjast on sirgunud mitmed kardispordi Eesti meistrid. 

Nn "käed-taskus" formaat ongi üks põhjuseid, miks Talendid Rajale sedavõrd populaarseks on muutunud.

KELLELE SEE ON?
 

Talendid Rajale sarjas saavad osaleda 2007. a ja hiljem sündinud poisid-tüdrukud, kel puudub varasem märkimisväärne auto- või kardispordi kogemus. Talendid Rajale on suurepärane võimalus kogeda lihtsaimal võimalikul moel, mida tehnikasport endast kujutab. LIsaks saadavale võistluskogemusele annab sari lihtsasti aimduste kas see spordiala üldse sobida võiks. Sobivaim vanus lapsele kardisõiduga alustamiseks on u 7-8 eluaastat - sõltub see siiski individuaalselt igast

 lapsest eraldi

KUIDAS ALUSTADA?

Kõige mõistlikum on enne sarjaga liitumist käia hobikardisõitu kardikeskustes lapsega koos harjutamas. Pisemad lapsed ei pruugi alati pedaalideni ulatuda, mõnda võib ehmatada kardi mootorimüra. Hobikardikeskustes on harilikult olemas ka pisemad lastekardid ning mõnel juhul ka kahekohaline kart, mille roolis saab lapsevanem või instruktor last juhendada.  Võistlusele registreerumine käib registreerimismooduli kaudu või võistluspaigas kohapeal, Ühe etapi osavõtutasu on 50€.

 

© 2020 TALENDID RAJALE