Teine etapp ja uus etapivõitja

Unibet kardikeskuses sõidetud Talendid Rajale 2020 teine etapp andis sarjale uue etapivõitja. Erakordse 65 osavõtjaga osavõitlus pakkus pinget kuni võidusõidu viimaste meetriteni, mil esimesena ületas finišijoone esmakordselt poodiumile tõusnud Mattias Ojapõld.


Ojapõllu kiirus oli märkimisväärne juba esimesel etapil LaitseRallyPark's, mil tema nimele jäi võistluse kiireim ring. Sama saavustust korda ta ka Unibet kardikeskuses. Kahel võistlusel sõidetud kaks kiireimat ringi on tema punktikontole lisanud väärtuslikud 20 punkti, mis ei jäta teda kuigi kaugele sarja liidrist Kaur Koreinikust.Esimese etapi võitnud Koreinik oli heas hoos ka Unibeti võistlusel, kindlustades nõnda oma punktiedu veelgi. Vaatamata korduvatele rünnakutele tal Ojapõllust mööda saada ei õnnestunud. See aga sundis teda aina rohkem tähelepanu pöörama selja taga toimuvale, sest kolmandana lõpetanud Sten-Erik Sild ei jäänud ühelgi hetkel mõnest kümnendikust kaugemale.Võiduga oli Ojapõld ühtlasi parim ka 2010. a ja hiljem sündinute arvestuses. Selles kategoorias järgnesid talle Ramon Vlasenko ja Joosep Siniorg.


Vanemate laste arvestuses võidutses Jakob Pajur, seda Paul Kristian Hamburgi ja Hanna-Grete Suvemaa ees. Suvemaa oli parim tüdrukute arvestuses, kus talle järgnesid Miya Greth Visberg ja Martaliisa Meindorf.


Võistluste raames sõidetav lustlik lapse-vanema võistlusformaat "Käbid & Kännud" liidab lapse ja lapsevanema ringiajad, mille põhjal koostatud stardirivis sõidavad võistlussõidu just vanemad. Ka selles arvestus võidutses perekond Ojapõld (Mart ja Mattias), teiseks tulid Mart ja Joosep Siniorg ning kolmandad olid Andres ja Andreas Oopkaup.


Vaata II etapi võideokokkuvõtet siit:Kuue-etapilise Talendid Rajale 2020 hooaja kolmas osavõistlus sõidetakse juba 20. septembril FK Keskuse kardirajal Õismäel.


Fotod: Tõnis Krikk