Talendid Rajale stardib hooaja teise pooldeTänavuse hooaja senised kolm etappi on olnud meeliülendavad ning põnevad vaatamata sellele, et võidukarika on oma kätte saanud vaid üks sõitja. Hooaja start LaitseRallyPark's tõi etapivõitjate nimistusse uue nime ning selleks oli Pärnu poiss Ramon Vlasenko. Eelmisel hooajal üldarvestuses 14. kohal lõpetanud Ramon tõestas taaskord seda, et etapivõitjad tulevad justkui eikuskilt. Ramoni võiduseeria jätkus ka teisel ja kolmandal etapil, mis sõideti vastavalt Unibet kardikeskuses ning taaskord kalendrisse tagasi tulnud Rapla kardirajal. Kui Unibet kardikeskus on võistlejatele tuttav kõikidest hooaegadest, on kardikeskuse praegune asukoht alles kaks hooaega vana. Kiire Rapla kardirada on aga harilikult olnud kasutusel võistluskartide treening- ning võistluspaigana. Sealne hobikardilaenutus on olnud avatud samuti vaid mõned aastad. Varasemalt on Raplas sõidetud vaid korra ehk 2016. a. Kui üldarvestuse esikohta hoiab täiseduga Vlasenko, siis sootuks põnevam on olukord tagapool. Teist kohta hoiab jätkuvalt Kaspar Pikkpõld ning kolmas on Armin Kaar, kuid punktivahed on kuni kuuenda kohani üliväiksed.

Vanemate vanuserühmas alustas hooaega parimal võimalikul moel Hanna-Grete Suvemaa, kui teenis LaitseRallyPark's sõidetud avaetapil kindla esikoha. Unibet kardikeskuses võidutses aga Jürgen Laansoo, kes võitis väga otsustavalt ka Raplas. Punktiarvestust juhib hooaja keskpaigas Laansoo, talle järgnevad Suvemaa ning Steven Marcus Ojapõld.

Kalendris uus rada

Talendid Rajale 2021 hooaja teine pool stardib juba 8. augustil LaitseRallyPark's. Sarnaselt Unibet kardikeskuse rajale on LaitseRallyPark sarja kalendrisse kuulunud kõigil üheksal järjestikkusel hooajal ning on seeläbi kujunenud sõitjate vaieldamtuks lemmikuks.Sarja viies etapp sõidetakse aga Aravete kardikeskuses, mis on sarnaselt Rapla kardirajale samuti tuntud eeskätt Eesti meistrivõistluste etappide võõrustajana. Aravete on Eesti tippkardisõitjate vaieldamatu lemmik, mis oma tõusude-langustega pakub väga nauditava sõidukogemuse. Kui Raplas sõideti Talendid Rajale etapp võistluskardi konfiguratsioonil, siis Aravetel sõidetav etapp kasutab raja lühemat formaati. Võistlus Aravetel sõidetakse kolmapäeval, 18. augustil algusega kell 15:00 (NB! Algusaeg on muutunud).

Hooaja finaalvõistluseks pöördutakse taaskord LaitseRallyPark'i, kus selguvad tänavuse hooaja parimad. Viimane etapp sõidetakse 5. septembril algusega kell 13:00.