Neljandal etapil parim Mattias Ojapõld

Tänavuse hooaja neljas etapp sõideti LaitseRallyPark's. Võistluspäev algas kuivavates rajaoludes, mistõttu mängis võistlustaktika suurt rolli päeva lõpptulemustes - kuivõrd soojendussõitude põhjal pannakse sõitjad paika kvalifikatsiooni, mängib poolmärgades oludes rolli aeg, millal saadakse rajale minna.Nii mitmed sõitjad lootsid muutlikest oludest nutika taktika toel kasu lõigata, kuid pidid sellegipoolest startima finaalidesse tagantpoolt. 56 osavõtjaga võistluselt väljus võitjana sel hooajal juba etapi võitnud Mattias Ojapõld. Tihedalt tema kannul finišeeris esimest korda poodiumile jõudnud Lukas Bobkin ning kolmas oli Aron Kivilo. Seda aga alles pärast seda, kui nii mõnelegi võistlejale määratud ajatrahvid finišiprotokollis korra majja lõid.


Võiduga tõusis Ojapõld ka punktitabeli liidriks. Talle järgnevad etapivõitjad Kaur Koreinik ja Ragnar Simuland.


Ojapõld domineeris loomulikult ka 2010. a ja hiljem sündinute arvestust. Teiseks tuli Joosep Siniorg ja kolmas oli Revor Laur. Vanemate vanusegrupi võitis Jakob Pajur, teine Paul Kristian Hamburg ja kolmas veel viimasel ringil hetkeks teise koha hõivanud Hanna-Grete Suvemaa, kes oli parim ka tüdrukute arvestuses. Teiseks tuli selles pingereas Martaliisa Meindorf ja kolmandaks Nora Liise Kaidro.


Lapse ja vanema võidusõidus võtsid esikoha taaskord Mart ja Mattias Ojapõld, teised olid Andres ja Andreas Oopkaup ning kolmandad Vaido ja Kregor Tamme.


Talendid Rajale 2020 viies ja eelviimane võistlus sõidetakse LaitseRallyPark's 25. oktoobril. Pärast seda jääb sõita veel üks osavõistlus, mis peetakse samuti Laitses 01. novembril.