Muudatused võistluskalendris


Talendid Rajale 2020 hooaja ekvaator on tänaseks ületatud, mis tähendab, et sõidetud on 3 etappi ning sõita jääb veel 3 osavõistlust. Esimesega nendest tehakse algust juba tuleval pühapäeval, 11. oktoobril LaitseRallyPark'i kardirajal. Kardikeskus on sel korral erandkorras avatud juba kella 10:00, mil kõik soovijad saavad vastavalt kardikeskuse hinnakirjale sõitu harjutada. Võistluste ametliku osa algus on 13:00.


Sarja viies ja kuues etapp sõidetakse samuti LaitseRallyPark's, vastavalt siis 25. oktoobril ja 01. novembril. Võistluspäeva ametlik osa stardib neil kuupäevadel kell 12:00. Samuti pole päevadel kardikeskuse raja kasutamine enne võistluste ametliku osa algust kahjuks garanteeritud, kuna rada võib olla hõivatud.


Kolm järjestikkust osavõistlust LaitseRallyPark's sõidetakse kõik erineval rajakonfiguratsioonil, mis avalikustatakse peagi.


LaitseRallyPark on alates oktoobrikuust avatud R-P ajavahemikul 12:00-21:00. Muudel päevadel tuleb raja kasutamiseks kontakteeruda info@laitserallypark.ee või +372 671 6067. Rada broneeritakse muuks ajaks üksnes juhul, kui arve summa on vähemalt 200 €.