Lange võistlus jäi keeruliste ilmaolude tõttu ära


Foto: Pille Russi


Talendid Rajale neljas osavõistlus Lange motokeskuse välirajal jäi ootamatatute ilmatingimuste tõttu ära.

Talendid Rajale 2020 neljas osavõistlus Lange motokeskuse uuel ja kiirel rajal tõotas põnevat võidusõitu ning ennustuste kohaselt pidanuks tutvustama sarjale uut etapivõitjat. Lange motokeskuse kardirada on paljude sõitjate lemmik ning oodatud väljakutse ka väljaspool talendivõistlust sõitvate sõitjate seas.

Äkilise vihmasaju tõttu sõidukõlbmatuks muutunud rajaolud said aga tänasele võistlusele saatuslikuks. Turvalisuse huvides otsustas võistluste juhtkond võidusõidu ära jätta.

"Me sõidame võidu üksnes siis, kui olud seda lubavad. Meie esimene prioriteet on alati võistlejate ohutus, seda enam, et tegemist on mootorispordis alles oma esimesi samme tegevate võistlejatega," kommenteeris olukorda Talendid Rajale võistluste juht Taavi Niklus. "Punktidest tähtsam on tervis ja head sõiduolud. Kahjuks polnud täna võimalik mõistlikul moel võistlusega algust teha. Vabandame kõigi osavõtjate ja nende vanemate ees ning loodame nende mõistvale suhtumisele. Soovin tänada kõiki kohaletulnuid ning eriti just Lange motokeskuse personali nende igakülgse abi eest võistluse turvalisusega seotud teemadel."

Talendid Rajale 2020 järjepanu neljas osavõistlus toimub juba tuleval pühapäeval LaitseRallyPark's. Erinevalt Lange motokeskuse rajast, mis on ühtviisi võimeline teenindama nii võistluskarte kui hobikarte, on Laitse kardirada täielikult spetsialiseerunud hobikartidele ning seetõttu täielikult ilmastikukindel.

Sarja korraldajad vabandavad ebameeldivuste eest ning kutsuvad kõiki jätkuvalt osalema sarja järgmistele etappidele!